ZADZWOŃ DO NAS – MOŻEMY CI POMÓC!
Virginia & Ambinder, LLP to kancelaria prawna zajmująca się prawem pracy, z siedzibą w Nowym Jorku i w New Jersey. Cieszymy się doskonałą reputacją, i służymy pomocą prawną pracownikom wszystkich głównych gałęzi przemyslu, skutecznie i z determinacją świadcząc naszym klientom usługi prawne bez względu na wielkość sprawy.

Jeśli mają Państwo problem w miejscu pracy, Virginia & Ambinder, LLP może pomóc! Od ponad dwudziestu lat naszą misją jest służenie poradą prawną pracownikom, którzy stali sie ofiarami dyskryminacji lub nękania w miejscu pracy, lub którzy są niewłaściwie wynagradzani i wyzyskiwani przez pracodawcę. Jesteśmy dumni z charakteru i dotychczasowych rezultatów naszej pracy, ktorej celem zawsze jest promowanie i ochrona praw pracowników w Nowym Jorku i na terenie calego kraju.

Potrzebują Państwo silnej reprezentacji prawnej jeśli mają Państwo zbyt niskie wynagrodzenie, niepoprawnie wypłacaną stawkę nadgodzinową, badź czują się Państwo dyskryminowani w miejscu pracy. Kancelaria Virginia & Ambinder, LLP wygrała ponad pięćset pozwów o niewypłacone zarobki, reprezentując co najmniej dwadzieścia tysięcy pracowników. Wiele z nich to sprawy przeciwko dużym firmom budowlanym i znanym restauracjom, które zostały nagłośnione przez lokalne media takie jak New York Daily News, New York Post i New Jersey Star Ledger.

Nasza firma reprezentuje pracowników wszystkich zawodów, między innymi: pracowników budowlanych i restauracji, kasjerów, sprzedawców, przedstawicieli handlowych, pracowników domów zdrowia, oraz asystentów administracji.

Wierzymy, że każdy pracownik ma prawo być traktowany uczciwie w miejscu pracy i że powinien otrzymywać wynagrodzenie na które zapracował według stawek zgodnych z prawem. Nasi prawnicy mają długoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących:

  • Niezapłaconych stawek minimalnych i nadgodzinowych;
  • Niezapłaconych stawek związkowych i powszechnie obowiązujących stawek na projektach realizowanych z pieniędzy publicznych;
  • Pracy na odległość (z domu) i wykroczeń przeciwko czasowi pracy;
  • Bezprawnych potrąceń z pensji;
  • Naruszania zasad rozdzielania napiwków, przywłaszczania opłat za usługi i innych problemów pracowników restauracji;
  • Nielegalnej redukcji przepracowanych godzin;
  • Unikania wypłacania poprawnej minimalnej stawki poprzez błędną kwalifikację pracownika jako niezależnego wykonawcy;
  • Dyskryminacji i nękania;
  • Roszczeń dotyczących świadczeń emerytalnych i socjalnych.
  • Dekret wykonawczy

 

Lloyd Ambinder z Virginia & Ambinder, LLP jest autorem wielu artykułów, które ukazały się w lokalnym polskojęzycznym wydawnictwie “Polska Gazeta.” Artykuły przybliżają zagadnienia dotyczące ogólnych praw pracowników w miejscu zatrudnienia, wynagrodzenia za nadgodziny, napiwków, zasiłków dla bezrobotnych, stawek minimalnych i związkowych, oraz praw pracowników budowlanych. “Polska Gazeta” jest rozpowszechniana w stanach Nowy Jork, New Jersey i Connecticut wśród 13 000 czytelników tygodniowo.

Wszystkie dotychczasowo opublikowane artykuły są dostępne po kliknięciu na poniższe linki:


P: Jaka jest aktualnie obowiązująca stawka minimalna w stanie Nowy Jork?
O: Dla większości pracowników minimalna stawka wynosi $13.00 za godzinę, jednakże jest kilka wyjątków, takich jak kelnerzy i kelnerki, taksówkarze, dozorcy i inne zawody.

P: Kiedy przysługuje mi stawka nadgodzinowa?
O: Poza nielicznymi wyjątkami, stawka nadgodzinowa przysługuje pracownikom pracującym powyżej 40 godzin tygodniowo, i powinna być wypłacana za każdą dodatkową godzinę. Stawka ta wynosi półtora raza normalnej stawki.

P: Czy mogę wnieść sprawę, jeśli płacono mi gotowką?
O: Tak.

P: Czy mogę wnieść sprawę, jeśli aktualnie jestem albo byłem na terenie Stanów Zjednoczonych nielegalnie?
O: Tak.

P: Ile mam czasu aby wnieść pozew?
O: Najdalej sześć lat od ostatniego dnia niedopłaty.

Mogą się Państwo skontaktować z jednym z naszych wykfalikowanych specjalistów.

Skontaktuj się z Nami

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące problemów w pracy lub pracodawcą– prosimy o kontakt w celu umowienia sie na konsultacje.